Na polskim rynku od 1991r.

Klika słów o ARBO

W naszej firmie Z.P.U.H. ARBO specjalizujemy się w profesjonalnej produkcji form wtryskowych (do tworzywa sztucznego i aluminium) do wytłaczarek, narzędzi nietypowych oraz w produkcji skomplikowanych elementów toczonych.

Z sukcesem realizujemy wszelkie zlecenia, o czym może poświadczyć nie tylko wysoka opinia i zadowolenie naszych licznych Klientów, ale również długoletnie doświadczenie, które nabywamy od 1991 roku.

  1. WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
  2. DĄŻENIE DO PERFEKCJI

 

Certyfikaty
ARBO – PRECISION

Produkcja narzędzi do wytłaczania
uszczelek samochodowych

– najwyższa jakość oferowanego produktu

Poznaj nasz team

Wierzymy, że dążenie do perfekcji nigdy się nie kończy. Wykwalifikowany i zgrany zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem toruje drogę sukcesowi i rozwojowi firmy Arbo. Każdy z naszych pracowników odpowiedzialny jest za stałe i systematyczne doskonalenie jakości naszych usług. Wszyscy w Arbo współtworzymy nową kulturę i filozofię jakościową, która stanowi podstawę sukcesu całej firmy.

Tomasz Arkabus

Właściciel firmy Arbo

Katarzyna Arkabus

Logistyka i Kadry

Masz pytania? Zadzwoń

+48 34 368 04 20 +48 34 372 32 72

Formularz kontaktowyZgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia przez administratora danych osobowych odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie/reklamacje.

Arbo-Precision informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij